ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 14 декабре, җомга

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
ТР Милли музее Татарстан Студентлары хәрәкәтенең 55 еллыгына багышлап фотоелъязма тәкъдир итү. «Люди строят себя. Движению ССО - 55» күргәзмәсен ачу. ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
КДЭУ Татарстан-Кытай яшьләр эшкуарлыгы көннәре: Россия-Кытай яшьләр бизнес-инкубаторы тәҗрибәсе ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
Мәскәү ш. Россия мәктәп укучыларының кышкы фестивале ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
Казан ш. "Татарстан каһарманнары" ИҖ вәкилләре белән Ватан Геройлары көненә багышланган тантана ТР Хезмәт министрлыгы "Татарстан каһарманнары" ИҖ
Милләтара һәм диниара мөнәсәбәтләр буенча Татарстан Республикасы Президенты каршындагы Совет утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра. Терентьев А.М., Габдерәшитов Б.Р.
Иннополис Университеты "Цифрлы трансформация" программасы буенча татарстан Республикасы дәүләт хакимияте органнары җитәкчеләре урынбасарларын уктыу "Иннополис Университеты" ЮБ КАБО Белов А.Н.
09:00"Түбән Кама агросәнәгать колледжы" ДАҺБУ Татарстан Республикасы һөнәри белем оешмалары студентлары өчен «Политехолимп-2019» IV Республика политехник дисциплинарара олимпиада ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
10:00Бөгелмә ш. Бөгелмә Ослан муниципаль районы Советы утырышы Бөгелмә Ослан муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00Югары Ослан авылы Югары Ослан муниципаль районы Советы утырышы Югары Ослан муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00ТР ЦИТ «112» бердәм номеры оператив хезмәтләре чакыруларын тәэмин итү системасы эшчәнлеге кысаларында Татарстан Республикасы Гражданнар оборонасы һәм гадәттән тыш хәлләр министрлыгы һәм Татарстан Республикасында Бала хокуклары буенча вәкаләтле вәкилнең мәгълүмати хезмәттәшлеге турында килешү проекты турында фикер алышу буенча эшлекле очрашу ТРда Бала хокуклары буенча вәкаләтле вәкил Бәдриев И.Ф.
10:00ТР Конституция суды Гражданнар О.Н. Меркурьева һәм Л.В. Рәһимова шикаятьләре буенча эшнең йомгак арарын игълан итү ТР Конституция суды Глухова Л.Ю.
10:00Тарифлар буенча ТР дәүләт комитеты Тарифлар буенча Татарстан Республикасы дәүләт комитеты Идарәсе утырышы Тарифлар буенча ТР дәүләт комитеты Гайнетдинов Р.В.
11:00Балалар үзәге "Әкият" курчак театры "Татарстан энҗесе - 2018" - инвалид хатын-кызлар арасында V Республика конкурсы "Татарстан энҗесе" Төбәк иҗтимагый оешмасы Бәдриев И.Ф.
11:40
13:00Казан ш. "Алар исемнәре урамнарга кушылган..." чит телләрдә видеороликлар республика конкусында җиңүчеләрне һәм призерларны хөрмәтләү тантанасы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
14:00
15:00ТР Сәнәгать министрлыгы Чит илләрдә һәм Россия Федерациясе субъектларында Татарстан Республикасы вәкилләре белән видеоконференция режимында киңәшмә ТР Сәнәгать министрлыгы Нәсыйбуллин Н.Н.
16:00ТР Финанс министрлыгы Салым бурычларын түләтү мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә ТР Финанс министрлыгы Гайнетдинов Р.В.
19:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе