ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 16 ноябре, җомга

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Шанхай ш. (КХР) «China International Travel Mart» Азия төбәге халыкара туризм күргәзмәсендә катнашу Туризм буенча Татарстан Республикасы Дәүләт комитеты Шакирова Г.Р.
«Наше время – Безнең заман» эшче яшьләр иҗатының VI ачык еллык телевизион фестиваленең гала-концерты. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша. ТР Сәнәгать министрлыгы «Созвездие – Йолдызлык» РЯИБ Фәсхиев Г.Н.
«Татар кызы» республика гүзәллек конкурсының финалы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары Васил Шәйхеразыев катнаша. Хәсәнов М.С.
09:00Алабуга ш. Алабуга мунициципаль районы Советы утырышы Алабуга мунициципаль районы Советы Гарипов И.М.
09:00Кукмара ш. Кукмара мунициципаль районы Советы утырышы Кукмара мунициципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00Сарман авылы Сарман мунициципаль районы Советы утырышы Сарман мунициципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00Тарифлар буенча Татарстан Республикасы дәүләт комитеты Тарифлар буенча Татарстан Республикасы дәүләт комитеты идарәсе утырышы Тарифлар буенча ТР дәүләт комитеты Гайнетдинов Р.В.
10:00ТР Дәүләт Советы Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Бюджет, салымнар һәм финанс комитеты утырышы Якунин Л.А.
11:00ТР Хезмәт министрлыгы Ведомство буйсынуындагы учреждениеләр җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференцэлемтә режимында киңәшмә ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
11:00Әлмәт ш. Татарстан Республикасы буенча Россия ҖҮФХИнең ФКУ ИК-8дә хөкем ителгәннәр өчен хокукый ярдәм көне ТРда Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил Бәдриев И.Ф.
11:00К.Тинчурин ис. ТДД һәм КТ «Сәйяр» республика театр фестиваль-конкурсы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
15:00ТР Сәнәгать министрлыгы Татарстан Республикасының чит илләрдәге һәм Россия Федерациясе субъектларындагы вәкилләре белән видеоконференция режимында киңәшмә. ТР Сәнәгать министрлыгы Насыйбуллин Н.Н.
19:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе