ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 13 ноябре, сишәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Россия Федерациясе Президентының Идел буе федераль округындагы Тулы вәкаләтле вәкиле Игорь Анатольевич Комаровның Татарстан Республикасына килүе. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов каршы ала. ТР буенча Баш федераль инспектор аппараты Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Россия Федерациясе Президентының Чит илләр белән төбәкара һәм мәдәни элемтәләре идарәсе башлыгы Владимир Александрович Чернов белән очрашуы Терентьев А.М., Габдерәшитов Б.Р., Гыйматдинов Р.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның «Confindustria Russia»ның Россиядәге Италия сәнәгатьчеләре ассоциациясе делегациясе белән очрашуы ТР Сәнәгать министрлыгы Гыйматдинов Р.Р., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Россия Федерациясе Президентының Идел буе федераль округындагы Тулы вәкаләтле вәкиле Игорь Анатольевич Комаров программасы буенча эшләве ТР буенча Баш федераль инспектор ТР Сәнәгать министрлыгы ТР Элемтә министрлыгы Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
09:00
10:00
10:00ТРМК утырышлар залы (3 нче кат) Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында брифинг Хәйруллин Э.Ф.
14:00 Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнары һәм шәһәр округлары башлыклары аппаратлары Килькеева Р.Р.
14:00
18:00
18:30
19:00