ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 22 октябре, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
КФУ ДМУЮМ "Авыл җирлекләре башлыклары эшчәнлегенең актуаль мәсьәләләре" программасы буенча авыл җирлекләре башлыклары квалификациясен арттыру КФУ ДМУЮМ
Грац ш., Австрия Республикасы Татарстан Республикасы вәкилләренең «Мөмкинлекләре чикләнгән яшьләрнең социаль һәм профессиональ интеграциясе, мөмкинлекләре чикләнгән яшьләрнең белем алулары һәм укулары мөмкинлеге мәсьәләләрен дә кертеп» темасына социаль мәсьәләләр буенча Россия-Австрия эш төркеменең 25 утырышында катнашулары ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
Халыкны эш белән тәэмин итү үзәкләре Эш бирүче көннәре, вакансияләрнең мини-ярминкәләре һәм ярминкәләре ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф
«Волга» яшьләр үзәге" ДАУ «2018 ел лидеры» балалар һәм яшьләр иҗтимагый берләшмәләренең лидерларының һәм җитәкчеләренең республика конкурсы ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
09:00ТР Дәүләт Советы Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе урынбасарлары, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Секретаре, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы комитетлары рәисләре һәм Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Аппараты идарәләре җитәкчеләре катнашында киңәшмә. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра. ТР Дәүләт Советы Идиатуллин А.Р.
09:00ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре вәкилләре белән түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында киңәшмә: гадәттән тыш хәлләр, коррупция күренешләре, сәламәтлек саклауны мәгълүматлаштыру, "Халык контроле" Татарстан Республикасы дәүләт мәгълүмат системасы, башкару дисциплинасына агымдагы анализ ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
10:00Свияжск утрау-шәһәре Гражданнар сугышының Идел буендагы, Идел-Нократ җирләрендәге һәм Урал итәгендәге вакыйгаларга 100 ел тулу уңаеннан «Великое противостояние. Гражданская война (1918 – 1922): проблемы и контексты социального, научного и музейного осмысления» фәнни-гамәли конференциясе ТР Мәдәният министрлыгы Нигъмәтуллина Г.Р
10:00Зәй ш. Зәй муниципаль районы Советы утырышы Зәй муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00 Югары Ослан муниципаль районы Советы утырышы Югары Ослан муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
11:00ТР Хезмәт министрлыгы Ведомство буйсынуындагы учреждениеләр җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференцэлемтә режимында киңәшмә ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
19:00Г. Камал ис. Татар дәүләт академия театры Татарстан Республикасының Атказанган артисты Олег Фазылҗановның юбилей кичәсе (50 яшь) ТР Мәдәният министрлыгы Нигъмәтуллина Г.Р

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе