ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 18 октябре, пәнҗешәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Бишенче чакырылыш Татарстан Республикасы Дәүләт Советының кырык икенче утырышы ТР Дәүләт Советы Маврина Л.Н., Глухова Л.Ю.
КДМА «Экстрен рәвештә консультатив ашыгыч медицина ярдәме – хәзерге заманның актуаль өндәүләре һәм аны нәтиҗәле җиңү юллары" халыкара катнашында фәнни-гамәли конференциясе ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов җитәкчелегендәге Татарстан Республикасы делегациясенең Үзбәкстан Республикасына эш сәфәре ТР Сәнәгать министрлыгы Гыйматдинов Р.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Вьетнам Социалистик Республикасы Кьензянг провинциясе Халык комитеты Рәисе Фам Ву Хонг белән очрашуы ТР Сәнәгать министрлыгы Гыйматдинов Р.Р., Габдерәшитов Б.Р.
Казан ш. Төп гомуми һәм урта гомуми белем уку-укыту программалары буенча дәүләт йомгак аттестациясен уздыру йомгаклары буенча бөтенроссия киңәшмәсе. Мәгариф өлкәсендә күзәтчелек федераль хезмәте җитәкчесе С.С. Кравцов катнаша. ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
08:30
09:00ТРда Бала хокуклары буенча вәкаләтле вәкил "Татарстан Республикасы мәгариф оешмаларында туклануны оештыру" темасына кайнар линия ТРда Бала хокуклары буенча вәкаләтле вәкил Бәдриев И.Ф.
09:30ТР Дәүләт Советы Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Бюджет, салымнар һәм финанс комитеты утырышы Якунин Л.А.
10:00ТР буенча Роспотребнадзор идарәсе 2018 елның III кварталында Татарстан Республикасы буенча Роспотребнадзор идарәсенең хокук куллану нәтиҗәләре буенча гавами фикер алышулар ТР буенча Роспотребнадзор идарәсе Шакирова Г.Р.
14:00ТР Икътисад министрлыгы Татарстан Республикасы мунициципаль районнары һәм шәһәр округлары башкарма комитетлары җитәкчеләре белән видеоконференцэлемтә режимында киңәшмә ТР Икътисад министрлыгы Гайнетдинов Р.В.
19:30

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе