ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 17 октябре, чәршәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Кырым Республикасы, Гурзуф штп Мәгариф оешмалары укучылары арасында "Хезмәткә һәм оборонага әзер" (ГТО) бөтенроссия физкультура-спорт комплексы фестиваленең бөтенроссия финалы РФ Мәгариф министрлыгы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
"Татарстан-Финляндия" эшлекле форумы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Сәнәгать министрлыгы Гыйматдинов Р.Р., Габдерәшитов Б.Р.
Юллар хуҗалыгы хезмәткәрләре көнен бәйрәм итү уңаеннан Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов исеменнән тантаналы кабул итү мәҗлесе. ТР Транспорт министрлыгы Нәфыйгин А.И., Сибгатуллин И.Н., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
"2018 юлы" халыкара махсуслаштырылган күргәзмәсен рәсми ачу тантанасы. Россия Федерациясе Президенты ярдәмчесе Игорь Евгеньевич Левитин, Россия Федерациясе Транспорт министры Евгений Иванович Дитрих, Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Транспорт министрлыгы Нәфыйгин А.И., Сибгатуллин И.Н., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
М-7 "Волга" автомобиль юлы участогында (856+500 км –868 км, 868 км –878 км, 878 км –888 км) эш хәрәкәтен ачу тантанасы. Россия Федерациясе Президенты ярдәмчесе Игорь Евгеньевич Левитин, Россия Федерациясе Транспорт министры Евгений Иванович Дитрих, Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Транспорт министрлыгы Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р., Сибгатуллин И.Н.
«Имин һәм сыйфатлы юллар» темасына Федераль юл агентлыгының ярты еллык фәнни-гамәли конференциясенең пленар утырышы. Россия Федерациясе Президенты ярдәмчесе Игорь Евгеньевич Левитин, Россия Федерациясе Транспорт министры Евгений Иванович Дитрих, Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Транспорт министрлыгы Нәфыйгин А.И., Сибгатуллин И.Н., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Финляндиянең Россиядәге Гадәттән тыш һәм Тулы вәкаләтле Илчесе Микко Хаутала белән очрашуы ТР Сәнәгать министрлыгы Гыйматдинов Р.Р., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Goetzpartners компаниясен һәм Deutsche Invest Capital Partners турыдан-туры инвестицияләр фондын гамәлгә куючыларның берсе Штефан Гётц белән очрашуы ТР ИҮА Гыйматдинов Р.Р., Габдерәшитов Б.Р.
08:30ТР ҮСК 2018 елда җирле референдумнарны әзерләү һәм уздыру мәсьәләләре буенча видеоконференцэлемтә режимында киңәшмә ТР ҮСК
13:00ТР Сәламәтлек саклау министры "Төбәкара клиник-диагностика үзәге" сәламәтлек саклау дәүләт автномияле учреждениесе белән видеоконференцэлемтә режимында киңәшмә ТР Сәламәтлек саклау министры Шакирова Г.Р.
14:00Кремль ур., 9 Мәгарифкә идарәнең муниципаль берәмлекләр җитәкчеләре катнашында видеоконференцэлемтә режимында республика киңәшмәсе ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
18:00В.И.Качалов ис. КАЗРДТ Казан шәһәрендә Качалов театр фестивале кысаларында Воронеж камера театры гастрольләре. «Гроза» А.Островский спектакле. ТР Мәдәният министрлыгы Нигъмәтуллина Г.Р.
20:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе