ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 26 сентябре, чәршәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Федераль алкоголь базарын җайга салу хезмәте җитәкчесе Игорь Олегович Алёшин белән очрашуы ТР Дәүләт алкоголь инспекциясе Нәфыйгин А.И., Мостафин А.Р., Савельев И.Л., Габедрәшитов Б.Р.
"Татнефть" ГАҖ Директорлар советы утырышы. Татарстан Республикасы Президенты, "Татнефть" ГАҖ Директорлар советы рәисе Р.Н. Миңнеханов уздыра. "Татнефть" ГАҖ Сабиров Р.К.
"Татнефтехиминвест-холдинг" ААҖ Директорлар советы утырышы. Татарстан Республикасы Президенты, "Татнефтехиминвест-холдинг" ААҖ Директорлар советы рәисе Р.Н. Миңнеханов уздыра. "Татнефтехиминвест-холдинг" ААҖ Сабиров Р.К.
Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Баш ветеринария идарәсе төзелүгә 25 ел тулуга һәм Ветеринария хезмәткәре көне – 2018гә багышланган чаралар кысаларында Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В. Песошинның Татарстан Республикасы дәүләт ветеринария хезмәтенә автомобильләр тапшыруы. ТРМК Баш ветеринария идарәсе Мостафин А.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның "ЭкоНива" компанияләр төркеме президенты Штефан Дюрр белән очрашуы ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы Нәфыйгин А.И., Мостафин А.Р., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
ТР Дәүләт адкоголь инспекциясе «Этил спирты, алкоголь һәм спиртлы продукциясен җитештерү һәм аларның әйләнеше һәм контроль-күзәтчелек функцияләрен гамәлгә ашыру өлкәсендә мәҗбүри таләпләрне куллануның проблемалы мәсьәләләре» темасына Федераль алкоголь базарын җайга салу хезмәтенең Идел буе федераль округы буенча төбәкара идарәсе киңәшмәсе ТР Дәүләт адкоголь инспекциясе Мостафин А.Р.
Түбән Новгород өлкәсе Губернаторы Глеб Сергеевич Никитинның вазыйфасына керешү тантанасы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТРның Түбән Новгород өлкәсендәге сәүдә-сәнәгать вәкиллеге Гыйматдинов Р.Р., Габдерәшитов Б.Р.
08:30ТР ҮСК 2018 елда җирле референдумнарны әзерләү һәм уздыру мәсьәләләре буенча видеоконференцэлемтә режимында киңәшмә ТР ҮСК
09:00Республика олимпиада үзәге 2018/2019 уку елында икътисад буенча мәктәп укучыларының бөтенроссия һәм республика олимпиадаларының мәктәп этабы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
10:00ТР Мәдәният министрлыгы «Сәнгатьләр өлкәсендә өстәмә белем: теория и практика» өстәмә белем системасындаагы җитәкчеләр өчен республика фәнни-гамәли конференциясе ТР Мәдәният министрлыгы Нигъмәтуллина Г.Р
11:00"Татмедиа" РА Россиянең 25 шәһәрендә «Яшел фитнес» социаль-спорт хәрәкәтенең 2018 елгы 4 нче сезоны йомгакларына багышланган матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
14:00Татарстан Республикасы Конституция суды Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы Глухова Л.Ю.
14:00ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләр вәкилләре белән видеоконференция режимында киңәшмә ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
15:00«Корстон» КСКК Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Баш ветеранария идарәсе төзелүгә 25 ел тулуга һәм Ветеринария хезмәткәре көне – 2018гә багышланган тантана. ТРМК Баш ветеринария идарәсе Мостафин А.Р.
18:00Муса Җәлил исемендәге Татар дәүләт академия опера һәм балет театры Резедә Ахиярованың "Сөембикә" операсы премьерасы ТР Мәдәният министрлыгы Нигъмәтуллина Г.Р.
18:30С. Сәйдәш исемендәге ДЗКЗ Татарстан Республикасы Дәүләт симфоник оркестрының 53 нче концерт сезонын ачу: «Загадка Моцарта» Эдвард Радзинский белән ТР Мәдәният министрлыгы Нигъмәтуллина Г.Р.
19:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе