ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 25 сентябре, сишәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Каракалпакстан Республикасының (Үзбәкстан Республикасы) Жокаргы Кенес (Парламент) Рәисе Муса Таҗетдин улы Ерниязов белән очрашуы ТР Сәнәгать министрлыгы Гыйматдинов Р.Р., Габдерщшитов Б.Р.
"РИТЭК" АҖнең Татарстан Республикасында IX социаль һәм мәдәни проектлар конкурсына йомгак ясау тантанасы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Хезмәт министрлыгы Фазлыева Л.Р.
Татарстан Республикасы Конституция суды Татарстан Республикасы Конституция судында ачык ишекләр көне Татарстан Республикасы Конституция суды
Зеленодольск муниципаль районы Психоневрологик интернатларның хезмәт күрсәтелүчеләре арасында «Радуга талантов» республика конкурс-фестивале йомгаклары ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов исеменнән Каракалпакстан Республикасының (Үзбәкстан Республикасы) Жокаргы Кенес (Парламент) Рәисе Муса Таҗетдин улы Ерниязов хөрмәтенә кабул итү мәҗлесе ТР Мәдәният министрлыгы Ситдыйков М.М., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасының чит илләрдәге һәм Россия Федерациясе субъектларындагы вәкилләре белән видеоконференция режимында киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В. Песошин уздыра ТР Сәнәгать министрлыгы Насыйбуллин Н.Н.
Татарстан Республикасы Волейбол федерациясе президенты Кубогы финалы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша. Хәсәнов М.С.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның "ЛУКОЙЛ" нефть компаниясе” ГАҖ президенты Ваһит Йосыф улы Алекперов белән очрашуы ТР Сәнәгать министрлыгы Сабиров Р.К., Габдерәшитов Б.Р.
"Казан ярминкәсе" КҮ «Казан ярминкәсе» КҮ базасында уздырылучы «Актив озын гомер» III махсуслаштырылган күргәзмәсендә катнашу ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
Менделеевск муниципаль районы Татарстан Республикасында Бала хокуклары буенча вәкаләтле вәкилнең һәм Татарстан Республикасы Прокуратурасының Менделеевск муниципаль районына эш сәфәре, гражданнарны кабул итүе ТРда Бала хокуклары буенча вәкаләтле вәкил Бәдриев И.Ф.
09:00Республика олимпиада үзәге 2018/2019 уку елында тарих буенча мәктәп укучыларының бөтенроссия һәм республика олимпиадаларының мәктәп этабы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
10:00Тарифлар буенча ТР дәүләт комитеты Тарифлар буенча Татарстан Республикасы дәүләт комитеты Килештерү комиссиясе утырышы Тарифлар буенча ТР дәүләт комитеты Гайнетдинов Р.В.
10:00ТРМК утырышлар залы (3 нче кат) Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында брифинг Хәйруллин Э.Ф.
14:00 Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнары һәм шәһәр округлары башлыклары аппаратлары Килькеева Р.Р.
14:00ТР Транспорт министрлыгы Татарстан Республикасы мунициципаль районнары белән видеоконференцэлемтә режимында агымдагы датага муниципаль берәмлекләр бюджетлары үтәлеше мәсьәләсе буенча киңәшмә ТР Транспорт министрлыгы Шакирова Г.Р.
16:00К(И)ФУ Муниципаль хезмәткәрләрнең Татарстан Республикасы Төзелеш, архитектура һәм ТКХ министрлыгында стажировкасы К(И)ФУ ТР Төзелеш министрлыгы Белов А.Н.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе