ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 16 августы, пәнҗешәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
"Ту-22М3М" самолетын очышлар-сынау станциясенә чыгаруга багышланган тантана. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Сәнәгать министрлыгы Зарипов Р.Х., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның урып-җыю эшләренең барышы белән танышу өчен Биектау, Теләче һәм Балык Бистәсе мунициципаль районнарына эш сәфәре. ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы Гарипов И.М., Габдерәшитов Б.Р.
10:00Алабуга ш. 21 яшькә кадәрге яшүсмер егетләр һәм яшүсмер кызлар арасында тхэквандо буенча Россия беренчелеге ТР Спорт министрлыгы ТР Тхэквандо федерациясе Алабуга муниципаль районы Башкарма комитеты Шакирова Г.Р.
10:00Иске Чүпрәле авылы Чүпрәле мунициципаль районы Советы утырышы Чүпрәле мунициципаль районы Советы Гарипов И.М.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе