ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 16 июле, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Халыкны эш белән тәэмин итү үзәкләре Эш бирүче көннәре, вакансияләрнең мини-ярминкәләре һәм ярминкәләре ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
Биләр авылы «BILYAR SOFT SKILLS FORUM» «Сәләт» халыкара яшьләр мәгариф форумының дүртенче сменасы ТР Яшьләр министрлыгы "Сәләт" яшьләр үзәге" ДБУ "Сәләт" ТРЯОФ Шакирова Г.Р.
09:00ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре вәкилләре белән түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында киңәшмә: гадәттән тыш хәлләр, коррупция күренешләре, сәламәтлек саклауны мәгълүматлаштыру, "Халык контроле" Татарстан Республикасы дәүләт мәгълүмат системасы, башкару дисциплинасына агымдагы анализ ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
09:00 Алексеевск муниципаль районы Советы утырышы Алексеевск муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00"Татмедиа" РА "Татарстанның яшел почмаклары буйлап экологик гид" темасына матбугат конференциясе "Татмедиа" РА
11:00ТР Хезмәт министрлыгы Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ведомствосындагы учреждениеләр җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференцэлемтә режимында киңәшмә ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
13:00Шәһәр матбугат үзәге «Футбол буенча Казанда 2018 елгы дөнья чемпионаты чорында чаралар уздыруга алдан йомгаклар турында» матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
14:00"Татмедиа" РА «Изге Болгар җыены» тантанасына багышланган матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
«Президент Академиясе җәйге кампусы» VII халыкара мәгариф форумын ачу. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Яшьләр министрлыгы Терентьев А.М., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Хөкүмәте белән "Россия Федерациясе Президенты каршыдагы Россия халык хуҗалыгы һәм дәүләт хезмәте академиясе” ЮБнең ФДБМУ һәм "Газпромбанк" (Акционер җәмгыяте) арасында Фәнни- техник һәм мәгариф хезмәттәшлеге турында килешү имзалау. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Элемтә министрлыгы «Иннополис» МИЗ" АҖ Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе