ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 11 июле, чәршәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Әлмәт муниципаль районы Яшь геологларның V республика ачык басу олимпиадасы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
08:30ТРМК утырышлар залы (9 нчы кат) Татарстан Республикасында коррупциягә каршы эшне җайга салу комиссиясе беркетмәсен үтәү мәсьәләләре буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры Алексей Песошин уздыра. ТР Юстиция министрлыгы Кадыйров Р.Р.
13:00Шәһәр матбугат үзәге «Чит илләрдә яшәүче ватандашлар белән хезмәттәшлек механизмы турында» матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
14:00Шәһәр матбугат үзәге "Казанда2018 елгы Футбол буенча чемпионаты матчлары кысаларында телекоммуникацион инфраструктура эше турында" матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
14:00 ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы «2018 елгы I сменада эшләү йомгаклары буенча җәйге савыктыру учреждениеләрендә балаларны медицина тәэмин итүен оештыру турында» муниципаль берәмлекләр вәкилләре белән видеоконференцэлемтә режимында киңәшмә ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
14:00 Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы Татарстан Республикасы Конституция суды Глухова Л.Ю.
15:00ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Муниципаль берәмлекләр вәкилләре белән видеоконференцэлемтә режимында «2016 - 2017 елларда Зеленодольск муниципаль районында ВИЧ-инфекция таралуга каршы тору чаралары турында» Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты каршындагы ведомствоара комиссия утырышы ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
18:30Салих Сәйдәш ис. ДЗКЗ «Яңгырдан соң» Татарстан Республикасы Дәүләт камера оркестрының һәм Болактагы яшьләр театрының камера оркестрының концерты ТР Мәдәният министрлыгы Г.Р. Нигъмәтуллина
18:35 Кытай Халык Республикасының Хэйлунцзян провинциясе Губернаторы Ван Вэньтаоның Татарстан Республикасына килүе. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов каршы ала. ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы Ситдыйков М.М., Гыйматдинов Р.Р., Габдерәшитов Б.Р.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе