ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 25 июне, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Статистика хезмәткәре көне Федераль дәүләт статистиксы хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча территориаль органы җитәкчесе Н.В. Гатауллинаның ММЧда котлавы
Казан ш. Татарстан Республикасы психоневрологик интернатларының социаль хезмәт күрсәтүләр алучылары арасында мини-футбол буенча республика турниры ТР хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
Халыкны эш белән тәэмин итү үзәкләре Эш бирүче көннәре, вакансияләрнең мини-ярминкәләре һәм ярминкәләре ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
09:00 Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Польша Республикасының Россия Федерациясендәге Гадәттән тыш һәм Тулы вәкаләтле Илчесе Влодзимеж Марчиняк әфәнде белән очрашуы ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы Гыйматдинов Р.Р., Габдерәшитов Б.Р.
09:30 Спас муниципаль районы Советы утырышы Спас муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00Казан ш. Татарстан Республикасыннан сайланган Россия Федерациясе Федераль Собраниесе Дәүләт Думасы депутатларының һәм Федерация Советы әгъзаларының республика министрлыклары һәм ведомстволары вәкилләре белән киңәшмәсе ТР Дәүләт Советы Камалтынов Ю.З.
10:00 Гамәлгә ашырыла торган инвестицион проектлар кысаларында объектлар төзү һәм реконструкцияләү мәсьәләләре буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры Алексей Песошин уздыра. ТР Төзелеш министрлыгы ТР Элемтә министрлыгы Сибгатуллин И.Н.
10:00Казан ш. Математика буенча бердәм дәүләт имтиханы (резерв) ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
14:00Казан ш. Татарстан Республикасында Бала хокуклары буенча вәкаләтле вәкил каршындагы Координацион комитет утырышы ТРда Бала хокуклары буенча вәкаләтле вәкил Бәдриев И.Ф.
14:00 "Татнефтехиминвест-холдинг" ААҖ Директорлар советы утырышы. Татарстан Республикасы Президенты, "Татнефтехиминвест-холдинг" ААҖ Директорлар советы рәисе Р.Н. Миңнеханов уздыра. "Татнефтехиминвест-холдинг" ААҖ Сабиров Р.К., Габдерәшитов Б.Р.
15:00ТР Президенты Аппараты Татарстан Республикасының чит илләрдәге һәм Россия Федерациясе субъектларындагы вәкилләре белән видеоконференция режимында киңәшмә. ТР Президенты Аппараты Җитәкчесе Әсгать Сәфәров уздыра. ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы Гыйматдинов Р.Р.
15:00Шәһәр матбугат үзәге «Футбол 2018 буенча дөнья чемпионатына әзерлек чорында экологик иминлек халәте турында» матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе