ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 19 июне, сишәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
10:00 Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында брифинг Хәйруллин Э.Ф.
13:00Шәһәр матбугат үзәге «2018 елгы Футбол буенча дөнья чемпионатын уздыру чорында мәдәни чаралар оештыру турында» матбугат конференциясе "Татмедиа" РА
14:00Шәһәр матбугат үзәге «Казан – ислам дөньясының төньяк башкаласы» матбугат конференциясе "Татмедиа" РА
14:00Балык Бистәсе районы Мәгарифнең актуаль мәсьәләләре буенча муниципаль районнар һәм шәһәр округлары мәгариф идарәләре җитәкчеләре белән видеоконференция режимында киңәшмә ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
14:00 Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы ТР Конституция суды Глухова Л.Ю.
14:00 Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнары һәм шәһәр округлары башлыклары аппаратлары Килькеева Р.Р.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе