ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 28 мае, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Ютазы муниципаль районы Хокук бозуларны профилактикалау эшен оештыруның торышын өйрәнү өчен Хокук бозуларны профилактикалау буенча Татарстан Республикасы Хөкүмәт комиссиясенең эш төркеменең Ютазы муниципаль районына баруы ТР Юстиция министрлыгы Гревцов А.Б.
Г. Камал ис. ТДАТ Төрки халыкларның V халыкара театр-мәгариф фестиваль-форумы ТР Мәдәният министрлыгы Нигъмәтуллина Г.Р.
Чик сакчысы көне РФ Федераль иминлек хезмәтенең ТР буенча идарәсе башлыгы Д.Г. Хәмитовның ММЧда котлавы
ТР муниципаль берәмлекләре Эш бирүче көннәре, вакансияләрнең мини-ярминкәләре һәм ярминкәләре ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов җитәкчелегендәге Татарстан Республикасы делегациясенең Кытай Халык Республикасына эш сәфәре ТР ИҮА ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы Гыйматдинов Р.Р., Габдерәшитов Б.Р.
К(И)ФУ Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәткәрләренең һәм Татарстан Республикасында муниципаль хезмәткәрләрнең квалификациясен арттыру курслары К(И)ФУ Белов А.Н.
ТР Хезмәт министрлыгы Социаль әһәмиятле проектларны гамәлгә ашыруда катнашучы коммерциячел булмаган оешмалар өчен Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты грантларын алуга республика конкурсы ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
ТРда Бала хокуклары буенча вәкаләтле вәкил аппараты «Балаларга медицина ярдәме күрсәтүне оештыру: сораулар, проблемлар, тәкъдимнәр» темасына кайнар линия ТРда Бала хокуклары буенча вәкаләтле вәкил Бәдриев И.Ф.
09:00"Татмедиа" РА "Ак Барс" хоеккей командасын хөрмәтләүгә багышланган матбугат конференциясе "Татмедиа" РА
09:00
09:00ТР Дәүләт Советы Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе урынбасарлары, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Секретаре, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы комитетлары рәисләре һәм Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Аппараты идарәләре җитәкчеләре катнашында киңәшмә. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра. ТР Дәүләт Советы Идиатуллин А.Р.
10:00Имтихан уздыру пунктлары География һәм информатика буенча БДИ, ДВИ (11 сыйныф) ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
10:00 Спас муниципаль районы Советы утырышы Спас муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00"Татмедиа" РА «Мәктәп укучылары һәм студентлар арасында физик культураны һәм спортны үстерү факторы буларак, халыкара спорт чаралары» матбугат конференциясе "Татмедиа" РА
10:00КДМА «Ратнер укулары» фәнни-гамәли конференциясе ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
10:30Буа муниципаль районы Җирле үзидарәнең актуаль мәсьәләләре буенча Татарстан Республикасы җирлеләре башлыклары өчен зона семинар-киңәшмәсе. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша. ТР Муниципаль берәмлекләре советы ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы Гарипов И.М., Хәсәнов М.С.
11:00Кремль, Вәкиллек корпусы Татарстан Республикасы Дәүләт Киңәшчесе М.Ш. Шәймиевның Венгриянең Казандагы Генераль консулы Адам Штифтер белән очрашуы Глебов О.В.
11:00
13:00
14:30 Россия маркетологы, икътисадчысы Игорь Борисович Манның "Номер один: Как быть лучшим в том, что Вы делаете?" лекциясе. Татарстан Республикасы Премьер-министры Алексей Песошин катнаша. ТР Икътисад министрлыгы Белов А.Н.
15:00 Азнакай муниципаль районы Советы утырышы Азнакай муниципаль районы Советы Гарипов И.М.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе