ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 22 мае, сишәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
09:00ТРМК утырышлар залы (9 нчы кат) Татарстан Республикасы Инвестицион советы президиумы утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра. ТР ИҮА Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
09:30 Алабуга муниципаль районы Советы утырышы Алабуга муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00Балтач муниципаль районы Хокук бозуларны профилактикалау эшен оештыруның торышын өйрәнү өчен Хокук бозуларны профилактикалау буенча Татарстан Республикасы Хөкүмәт комиссиясенең эш төркеменең Балтач муниципаль районына баруы ТР Юстиция министрлыгы Гревцов А.Б.
10:15ТРМК (10 нчы кат) Татарстан Республикасында яшьләр сәясәтен камилләштерү мәсьәләләре буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра. ТР Яшьләр министрлыгы Фазлыева Л.Р., Терентьев А.М.
11:00Казан ш, Кремль ур., 8 Районнар буенча видеоконференция режимында укыту (Тукай, Теләче, Чирмешән, Чистай) ТР Элемтә министрлыгы Огородников А.И.
12:30 Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Баулы, Ютазы, Азнакай муниципаль районнарына эш сәфәре Баулы, Ютазы, Азнакай муниципаль районнарын башкарма комитетлары Гарипов И.М., Габдерәшитов Б.Р.
14:00 Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнары һәм шәһәр округлары башлыклары аппаратлары Килькеева Р.Р.
18:00К.Тинчурин ис. ТДД һәм КТ И. Галиның «Гомер буе сине көтәм» спектакле премерасы ТР Мәдәният министрлыгы Нигъмәтуллина Г.Р.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе