ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 16 апреле, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
М. Сәлимҗанов ис. Актерлар йорты Габдулла Тукай исемендәге VIII халыкара сәнгатьле укулар конкурсы ТР Мәдәният министрлыгы Г.Р. Нигъмәтуллина
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов җитәкчелегендәге Татарстан Республикасы делегациясенең Һиндстан Республикасына эш сәфәре ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы ТР Элемтә министрлыгы Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
К(И)ФУ Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәткәрләренең һәм Татарстан Республикасында муниципаль хезмәткәрләрнең квалификациясен арттыру курслары К(И)ФУ Белов А.Н.
ТР Хезмәт министрлыгы Социаль әһәмиятле проектларны гамәлгә ашыруда катнашучы коммерциячел булмаган оешмалар өчен Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты грантларын алуга республика конкурсы ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
Гимнастика үзәге Спорт гимнастикасы буенча Россия чемпионаты Россия Спорт гимнастикасы федерациясе Шакирова Г.Р.
Халыкны эш белән тәэмин итү үзәкләре Эш бирүче көннәре, вакансияләрнең мини-ярминкәләре һәм ярминкәләре ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
10:00"Татмедиа" РА «Доброволец России» бөтенроссия конкурсы турында матбугат конференциясе "Татмедиа" РА
10:00 Нурлат муниципаль районы Советы утырышы Нурлат муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
11:00ТР Дәүләт Советы «Эшчәнлегеәк ялкынсынуы булган авыруларга медицина ярдәме күрсәтүнең норматив-хокукый камилләштерү» Россия Федерациясе Федераль Собраниесе Федерация Советы Социаль сәясәт комитетының Сәламәтлек саклау буенча экспертлар советы утырышы. ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
11:00ТР Хезмәт министрлыгы Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ведомствосындагы учреждениеләр җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференцэлемтә режимында киңәшмә ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
14:00ТР Дәүләт Советы Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Социаль сәясәт комитеты утырышы ТР Дәүләт Советы Захарова С.М.
14:00ТР Дәүләт Советы Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Мәгариф, мәдәният, фән һәм милли мәсьәләләр комитеты утырышы ТР Дәүләт Советы Вәлиев Р.И.
18:30Салих Сәйдәш ис. ДЗКЗ «Басиани» грузин фольклор җырлавы дәүләт ансамбле концерты ТР Мәдәният министрлыгы Г.Р. Нигъмәтуллина
19:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе