ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 20 феврале, сишәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
«Патриот» ДАУ РСПЦ Ватанны саклаучылар көненә багышланган Татарстан Республикасы Ветераннары берлеге Кубогына кадетлар арасында хәрби-гамәли спорт төрләре буенча спартакиада ТР Яшьләр министрлыгы «Патриот» ДАУ РСПЦ Шакирова Г.Р.
09:00 Баулы муниципаль районы Советы утырышы Баулы муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
09:00Чистай шәһәре "Кама бизәкләре" республика фестиваль-конкурсы ТР Мәдәният министрлыгы Г.Р. Нигъмәтуллина
09:30ТР Дәүләт Советы Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Социаль сәясәт комитеты утырышы Захарова С.М.
09:30ТР Дәүләт Советы Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Бюджет, салымнар һәм финанс комитеты утырышы Якунин Л.А.
09:30ТР Дәүләт Советы Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Законлылык һәм хокук тәртибе комитеты утырышы Яһудин Ш.Ш.
10:00 Алабуга муниципаль районы Советы утырышы Алабуга муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00ТР Дәүләт Советы Бишенче чакырылыш Татарстан Республикасы Дәүләт Советының утыз бишенче утырышы ТР Дәүләт Советы
10:00 Балтач муниципаль районы Советы утырышы Балтач муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00"Татмедиа" РА Татарстан Республикасы Хәрби комиссары катнашуында Ватанны саклаучылар көненә багышланган матбугат конференциясе "Татмедиа" РА
14:00 Менделеевск муниципаль районы Советы утырышы Менделеевск муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
14:00 Кукмара муниципаль районы Советы утырышы Кукмара муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
14:00 Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнары һәм шәһәр округлары башлыклары аппаратлары Килькеева Р.Р.
15:00«Патриот» ДАУ РЦ Ватанны саклаучылар көненә багышланган "Татарстан Республикасы Ветераннары берлеге " сугыш ветераннары (инвалидлары) республика иҗтимагый оешмасының күчмә Кубогына кадетлар арасында хәрби-гамәли спорт төрләре буенча республика спартакиадасы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның "Россельхозбанк" АҖ Идарәсе рәисе Дмитрий Николаевич Патрушев белән очрашуы ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы "Россельхозбанк" АҖнең Татарстан филиалы Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
19:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе