ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 8 феврале, пәнҗешәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Россия фәне көне Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары – Татарстан Республикасы мәгариф һәм фән министры Рафис Борһановның ММЧда котлавы
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның "Россия лидерлары" бөтенроссия идарәчеләр конкурсы финалы чараларында катнашуы РФдә ТР Тулы вәкаләтле вәкиллеге Белов А.Н.
09:30ТР Мәгариф министрлыгы Мәгарифнең актуаль мәсьәләләре буенча муниципаль районнар һәм шәһәр округлары мәгариф идарәләре җитәкчеләре белән видеоконференция режимында киңәшмә ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
10:00ТР Дәүләт Советы Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Икътисад, инвестицияләр һәм эшкуарлык комитеты утырышы ТР Дәүләт Советы Галиев М.Һ.
10:00 Кайбыч муниципаль районы Советы утыршы Кайбыч муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
11:00ТР Дәүләт Советы Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Социаль сәясәт комитеты утырышы ТР Дәүләт Советы Захарова С.М.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Россия Федерациясе Президенты каршындагы Халык хуҗалыгы һәм дәүләт хезмәте академиясе ректоры Владимир Александрович Мау белән очрашуы РФдә ТР тулы вәкаләтле вәкиллеге Белов А.Н.
13:00"Татмедиа" РА "Татарстан Республикасында "Кванториум" балалар технопаркын үстерү турында" матбугат конференциясе "Татмедиа" РА
13:00ТР Төзелеш министрлыгы Татарстан Республикасы авария хәлендәге торак фондыннан гражданнарны күчерү программасын гамәлгә ашыру һәм 2018 елда күп балалы гаиләләрне торак белән тәэмин итү чараларын гамәлгә ашыру мәсьәләләре буенча Татарстан Республикасы башкарма комитетлары җитәкчеләре белән киңәшмә ТР Төзелеш министрлыгы Сибгатуллин И.Н.
14:00 Балык Бистәсе муниципаль районы Советы утырышы Балык Бистәсе муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
14:00ТР Дәүләт Советы Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Мәгариф, мәдәният, фән һәм милли мәсьәләләр комитеты утырышы ТР Дәүләт Советы Вәлиев Р.И.
14:00 Кама Тамагы муниципаль районы Советы утырышы Кама Тамагы муниципаль районы Советы Гарипов И.М.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе