ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 7 феврале, чәршәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
10:00 "Йортларны ягу чорында шәхси йортларды янгын куркынычсызлыгы" матбугат конференциясе "Татмедиа" РА
10:00 Биектау муниципаль районы Советы утырышы Биектау муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшинның Нурлат муниципаль районына эш сәфәре. 2017 елда социаль-икътисадый үсеш йомгаклары һәм 2018 елга бурычлар буенча муниципаль район Советы утырышында катнашу. Нурлат муниципаль районы Советы Хәсәнов М.С.
10:00 Әтнә муниципаль районы Советы утырышы Әтнә муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00Арча шәһәре "Каршылыкларны җиңеп" марфонының II этабын уздыру ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
2017 елда Татарстан Республикасының Гадәттән тыш хәлләрне кисәтү һәм бетерү, гражданнар оборонасы чараларын башкару буенча бердәм дәүләт системасы эшчәнлегенә йомгак ясау һәм 2018 елга бурычлар кую буенча бөтенроссия җыелулары. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В.Песошин уздыра. ТР ГХМ Кадыйров Р.Р.
12:00"Татмедиа" РА Федор Шаляпинның тууына 145 ел тулуга багышлап, Ф.И.Шаляпин ис. XXXVI халыкара опера фестивале" матбугат конференциясе "Татмедиа" РА
13:00Петровский пос., "Регина" КК Җәмгыять белеме буенча мәктәп укучыларының бөтенроссия олимпиадасының төбәк этабын ябу тантанасы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
18:30Салих Сәйдәш исемендәге ДЗКЗ ТР Мәдәният министрлыгы Нигъмәтуллина Г.Р.
20:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе