ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 22 гыйнвары, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов җитәкчелегендәге Татарстан Республикасы делегациясенең Бөтендөнья икътисадый форумында катнашу өчен Швейцариягә эш сәфәре ТР ИҮА ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
К(И)ФУ Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәткәрләренең һәм Татарстан Республикасында муниципаль хезмәткәрләрнең квалификацияләрен арттыру курслары К(И)ФУ Белов А.Н.
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе, Россия Федерациясе Закон чыгаручылар советының Халыкара хезмәттәшлек комиссиясе рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшинның Россия Федерациясе Федераль Собраниесе Федерация Советы делегациясенең Япониягә эш сәфәрендә катнашуы ТР Дәүләт Советы Гаврилов О.Е.
Халыкны эш белән тәэмин итү үзәкләре Эш бирүче көннәре, вакансияләрнең мини-ярминкәләре һәм ярминкәләре ТР Хезмәт министрлыгы И.Ф. Бәдриев
09:00«Дуслык» МЯҮ 2017/2018 уку елында биология буенча мәктәп укучыларының бөтенроссия олимпиадасының төбәк этабы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе урынбасарлары, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Секретаре, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы комитетлары рәисләре һәм Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Аппараты идарәләре җитәкчеләре катнашында киңәшмә. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра. ТР Дәүләт Советы Идиатуллин А.Р.
10:00 Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы Татарстан Республикасы Конституция суды Глухова Л.Ю.
11:00"Татмедиа" РА Балалар арасында гриппның һәм салкын тию авыруларының катлаулы рәвешләренә багышланган матбугат конференциясе "Татмедиа" РА
14:00Алабуга шәһәре, В.М. Бехтерев ис. Уезд медицина музее «Бөек галим В.М .Бехтерев истәлегенә» күргәзмәсен ачу ТР Мәдәният министрлыгы Г.Р. Нигъмәтуллина

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе