ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 16 гыйнвары, сишәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
"Россия һәм дөнья: максатлар һәм кыйммәтләр" Гайдар форумы" халыкара фәнни-гамәли конференциясе кысаларында чаралар. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Икътисад министрлыгы ТР Финанс министрлыгы ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы ТР Элемтә министрлыгы Нәфыйгин А.И., Гыйматдинов Р.Р., Савельев И.Л.
09:00«Дуслык» МЯҮ 2017/2018 уку елында бөтендөнья сәнгать мәдәнияте буенча мәктәп укучыларының бөтенроссия олимпиадасының төбәк этабы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
"2017 елда Дәүләт учреждениесе - Татарстан Республикасы буенча Россия Федерациясе Социаль иминият фондының эш йомгаклары һәм 2018 елда эшчәнлегенең төп юнәлешләре турында" Дәүләт учреждениесе - Татарстан Республикасы буенча Россия Федерациясе Социаль иминият фондының төбәк бүлекчәсе Координацион советының киңәйтелгән утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В. Песошин катнаша. ТР буенча ДУ-ТР буенча РФ СИФ ТБ Бәдриев И.Ф.
10:00"Татмедиа" РА «Татарча диктант» гамәле йомгакларына багышланган матбугат конференциясе (татарча) "Татмедиа" РА
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшинның Беларусь Республикасының Россия Федерациясендәге Илчелегенең Казан шәһәрендәге бүлекчәсе Җитәкчесе Олег Филиппович Исаев белән очрашуы ТР Дәүләт Советы Гаврилов О.Е.
11:00"Татмедиа" РА Биологик ресурсларны саклап калу һәм торгызу мәсьәләләренә багышланган матбугат конференциясе "Татмедиа" РА
14:00ТР Милли музее "Ш. Мәрҗани һәм аның мирасы" күргәзмәсен ачу ТР Мәдәният министрлыгы Г.Р. Нигъмәтуллина
14:00 Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнары һәм шәһәр округлары башлыклары аппаратлары Килькеева Р.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Ernst&Young компаниясе җитәкчелеге белән очрашуы ТР Элемтә министрлыгы Гыйматдинов Р.Р., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Нидерланд Корольлегенең Россия Федерациясендәге Гадәттән тыш һәм Тулы вәкаләтле Илчесе Регина Вероника Мария Джонс-Бос ханым белән очрашуы ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
18:00
19:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе