ТР оештыру чаралары тәртибе

2017 елның 16 декабре, шимбә

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Хокук саклау органнары җитәкчеләре белән координацион киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра. Шәфыйгуллин А.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановта киңәшмә Гарипов И.М., Гәрәев Р.Р.
Гамәлгә ашырыла торган инвестицион проектлар кысаларында объектлар төзү һәм реконструкцияләү мәсьәләләре буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В. Песошин уздыра. ТР Төзелеш министрлыгы ТР Элемтә министрлыгы Сибгатуллин И.Н.
12:00Казан шәһәре Татарстан Республикасы дәүләт хезмәткәрләре спартакиадасы исәбенә баскетбол буенча ярышлар ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
13:00
17:00 "Татар җыры-2017" XVIII халыкара эстрада фестивале ТР Мәдәният министрлыгы Фазлыева Л.Р.
17:00С. Сәйдәш исемендәге ДЗКЗ П.И.Чайковскийның «Иоланта» операсын концерт башкаруы ТР Мәдәният министрлыгы Г.Р. Нигъмәтуллина
18:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе