ТР оештыру чаралары тәртибе

2017 елның 15 декабре, җомга

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Казан шәһәре, 64 нче урта гомуми белем мәктәбе "Аксаков укулары" укучыларның фәнни-тикшеренү һәм иҗат эшләренең VII республика конкурсы ТР Мәгариф министрлыгы Заманов Р.И.
08:00"ЮХИ" ДБУ "Юл хәрәкәте иминлеге" дәүләт бюджет учреждениесе филиаллары белән видеоконференция режимында эшче киңәшмә "ЮХИ" ДБУ Кадыйров Р.Р.
Арбитраж судлары системасын төзүгә 25 ел тулуга багышланган тантана. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. Идел буе Арбитраж суды Глухова Л.Ю., Габдерәшитов Б.Р.
10:00 Чүпрәле муниципаль районы Советы утырышы Чүпрәле муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00 Аксубай муниципаль районы Советы утырышы Аксубай муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00 Нурлат муниципаль районы Советы утырышы Нурлат муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
«2017 елда Гражданнар оборонасы һәм Татарстан Республикасы гадәттән тыш хәлләрне кисәтү һәм алардан килгән зыяннарны бетерүнең территориаль ярдәмче системасы эшчәнлеге йомгаклары һәм 2018 елга төп бурычлар турында» Татарстан Республикасы гражданнар оборонасы һәм гадәттән тыш хәлләр министрлыгының һәм Россия ГХМның Татарстан Республикасы буенча Баш идарәсенең уртак коллегиясе утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В.Песошин катнаша. ТР ГХМ Кадыйров Р.Р.
10:00 Әлки муниципаль районы Советы утырышы Әлки муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00Республика онкология диспансеры Профессор В.Ю. Муравьев юбилеена багышланган бөтенроссия фәнни-гамәли конференциясе ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
10:00 Чаллы шәһәре муниципаль берәмлеге Шәһәр Советы утырышы Чаллы шәһәре муниципаль берәмлеге Шәһәр Советы Гарипов И.М.
12:00«Форсаж» картинг үзәге Гомуми белем оешмаларының 7-8 сыйныфлар укучылары арасында "Киләчәккә билет" һөнәрләр турында иншаларның республика конкурсына йомгак ясау ТР Хезмәт министрлыгы ТР муниципаль берәмлекләре Бәдриев И.Ф.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның CAMCE һәм CNEPG компанияләре (Кытай Халык Республикасы) җитәкчелеге белән очрашуы ТР ИҮА Гыйматдинов Р.Р., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Рсепубликасы Президенты Р.Н. Миңнехановның "Лента" гипермаркетлар челтәре генераль директоры Ян Дюннинг белән очрашуы ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы «Татспиртпром» АҖ Нәфыйгин А.И., Габдерәшитов Б.Р.
15:00ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы Татарстан Республикасының чит илләрдәге һәм Россия Федерациясе субъектларындагы вәкилләре белән видеоконференция режимында киңәшмә. ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы Насыйбуллин Н.Н.
Мәскәүдә Якутия көннәрен ачу тантанасы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы белән Саха (Якутия) Республикасы Дәүләт Собраниесе арасныда килешү имзалау. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша. Гаврилов О.Е.
16:00"Хәзинә" милли сәнгать галереясе Татарстан Республикасының Атказанган сәнгать эшлеклесе А.Р. Ильясованың 60 яшьлек юбилеена багышланган «Марьям, срывающая плод» күргәзмәсен ачу ТР Мәдәният министрлыгы Нигъмәтуллина Г.Р.
18:30К. Тинчурин ис. ТДД һәм КТ Татарстан Республикасының Атказанган артисты Л.Х. Мәхмүтованың 50 яшьлегенә багышланган тантаналы кичә ТР Мәдәният министрлыгы Г.Р. Нигъмәтуллина

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе