ТР оештыру чаралары тәртибе

2017 елның 5 декабре, сишәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
"Корстон" КСКК «Идел буе федераль округында педиатрия һәм балалар хирургиясе» XIV Россия конгрессы ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Овернь-Рона-Альпы (Франция) төбәге вице-президенты Филипп Мёнье белән очрашуы ТР ИҮА ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
10:00 "Татарстан Республикасы Конституциясенең 25 еллыгы: дәүләт һәм җәмгыять үсешенең хәзерге этабында конституциячел принципларны һәм нормаларны куллану" фәнни конференциясе ТР Конституция суды Глухова Л.Ю.
"Түбәтәй" тиз ашап китү челтәре ресторанын тәкъдир итү. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР ИҮА Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
"Ирвис" ҖЧҖ һәм "Коттон Вэй" ҖЧҖ компанияләренең яңа җитештерүләрен ачу. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Икътисад министрлыгы ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
11:00"Татмедиа" РА "Халык Кыш бабае" конкурс-фестивален ачу "Татмедиа" РА
14:00 Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнары һәм шәһәр округлары башлыклары аппаратлары Килькеева Р.Р.
19:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе