ТР оештыру чаралары тәртибе

2017 елның 22 ноябре, чәршәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
К(И)ФУ Татарстан Республикасында Россия Федерациясе субъектлары дәүләт органнарының кадрлар бүлекчәләре вәкилләре стажировкасы К(И)ФУ Белов А.Н.
09:00«Казан Ривьерасы» ККК "Эндокринологиядә заман концепцияләре" республика фәнни-гамәли конференциясе-семинары ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
10:00 Аксубай муниципаль районы Советы утырышы Аксубай муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00Казан ш., Батурин ур., 7а "Татарстан Республикасы Муниципаль берәмлекләр советы" ассоциациясепрезидиумы утырышы ТР Муниципаль берәмлекләр советы Гарипов И.М.
13:00ТРМК утырышлар залы (3 нче кат) "Күп балалы гаиләләр яшәү өчен имин әартлар тәэмин итү турында"гы мәсьәлә буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыев уздыра. ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
14:00 Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы ТР Конституция суды Глухова Л.Ю.
17:00ТРМК утырышлар залы (3 нче кат) 2017 ел йомгаклары буенча сыйфат өчен Татарстан Республикасы Хөкүмәте бүләкләренә дәгъвага унөченче ачык конкурс лауреатларын һәм дипломантларын бүләкләү тантанасы. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В.Песошин катнаша. ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы "Идел буе сыйфат үзәге" ФП Фәсхиев Г.Н.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе