ТР оештыру чаралары тәртибе

2017 елның 21 ноябре, сишәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Россия Федерациясе салым органнары хезмәткәре көне Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В.Песошинның ММЧда котлавы Гайнетдинов Р.В.
Хабаровск крае Армиягә чакырылучыларны хезмәт итү урынына кадәр озата бару һәм 51460, 30632 хәрби частьләрендә булу ТРда Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил аппараты Бәдриев И.Ф.
09:00 Кукмара муниципаль районы Советы утырышы Кукмара муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00"Татмедиа" РА Татарстан Республикасында "Хезмәткә һәм оборонага әзер" бөтенроссия физкультура-спорт комплексын гамәлгә ашыру" матбугат конференциясе "Татмедиа" РА
10:00Казан ш., Оренбург тракты, 140А «Роналд Макдоналд йорты» хәйрия фонды катнашында мөмкинлекләре чикләнгән балалар һәм яшүсмерләр өчен ребилитация үзәкләре һәм акылга зәгыйфь балалар өчен интернат йортлар белгечләре өчен семинар ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
10:00 Татарстан Республикасы Конституция судының гражданнар шикаятьләре буенча йомгак карарын игълан итү ТР Конституция суды Глухова Л.Ю.
10:00Халыклар дуслыгы йорты Бөтенроссия балаларга хокукый ярдәм көне ТР Юстиция министрлыгы
10:00ТРМК сөйләшүләр алып бару залы (9 нчы кат) Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В.Песошинның "Альфа-Банк" АҖ Директорлар советы рәисенең беренче урынбасары Сысуев Олег Николаевич белән очрашуы ТР Икътисад министрлыгы Гайнетдинов Р.В.
11:00Базарлы Матак авылы "Авыл халкының эшлекле активлыгын арттыру, хосусый хуҗалыкларга һәм кече хуҗалык итү рәвешләрен үстерүгә ярдәм мәсьәләләре турында" зона семинар-киңәшмәсе. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша. ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы Хәсәнов М.С.
13:00
14:00 Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнары һәм шәһәр округлары башлыклары аппаратлары Килькеева Р.Р.
15:00ТРМК утырышлар залы (9 нчы кат) Татарстан Рсепубликасында балалар тууны арттыруга юнәлгән чараларны эшләү мәсьәләсе буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В.Песошин уздыра. ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе