ТР оештыру чаралары тәртибе

2017 елның 20 ноябре, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Казан (Идел буе) федераль университеты Милли берлекләр һәм дини оешмалар белән багланышлар өчен җаваплы затлар белемен күтәрү К(И)ФУ Терентьев А.М.
«Ривьера» отеле, Ф. Әмирхан ур., 1 Ятим балалар һәм ата-аналары кайгыртуыннан мәхрүм калган балалар оешмалары җитәкчеләре һәм хезмәткәрләре өчен бөтероссия укыту семинары ТР Мәгариф министрлыгы Заманов Р.И.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов җитәкчелегендәге Татарстан Республикасы делегациясенең Малайзиягә Бөтендөнья илсам икътисадый форумында катнашу өчен эш сәфәре ТР ИҮА Гыйматдинов Р.Р., Габдрәшитов Б.Р.
ТР муниципаль районнары һәм шәһәр округлары Балаларга зокукый ярдәм көне ТР Юстиция министрлыгы, ТР муниципаль районнары һәм шәһәр округлары
"Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ресурс үзәге" ДКУ Татарстан Республикасының аеруча казанышларга ирешкән 100 кешене популярлаштыруга юнәлтергән "Тарих алардан башланган" республика акциясе Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы Бәдриев И.Ф.
09:00ТР Дәүләт Советы Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе урынбасарлары, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Секретаре, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы комитетлары рәисләре һәм Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Аппараты идарәләре җитәкчеләре катнашында киңәшмә. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра. ТР Дәүләт Советы Идиатуллин А.Р.
11:00"Корстон" КСКК IV «Бала хокук даирәсендә» республика мәгълүмати-социаль видеороликлар конкурсынында җиңүчеләрне бүләкләү тантанасы ТР да Бала хокуклары буенча вәкаләтле вәкил Бәдриев И.Ф.
16:00ТР МК утырышлар залы (9 нчы кат) "Имин шәһәр" аппарат-программалы комплексны гамәлгә ашыру кысаларында Татарстан Республикасында видеомониторинг системасын үстерү мәсьәләсе буенча киңәшмә ТР Элемтә министрлыгы, ТР буенча ЭЭМ Огородников А.И., Кадыров Р.Р.
18:00
19:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе