ТР оештыру чаралары тәртибе

2017 елның 10 ноябре, җомга

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Россия Федерациясе эчке эшләр органнары хезмәткәре көне Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В.Песошинның ММЧда котлавы Кадыйров Р.Р.
«Дуслык» ММҮ VI республика хокук турниры ТР Мәгариф министрлыгы Заманов Р.И.
09:00 Арча муниципаль районы Советы утырышы Арча муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
09:00 Чирмешән муниципаль районы Советы утырышы Чирмешән муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00 Теләче муниципаль районы Советы утырышы Теләче муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00 Буа муниципаль районы Советы утырышы Буа муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
"Чаллы" алдан социаль-икътисадый үсеш территориясендә эшчәнлек башкару өчен килешүләр төзүгә заявкалар карау комиссиясе утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары А.В.Песошин уздыра. ТР Икъисад министрлыгы Чаллы шәһәре Башкарма комитеты Гайнетдинов Р.В.
10:00 Бөгелмә муниципаль районы Советы утырышы Бөгелмә муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00 Кама Тамагы муниципаль районы Советы утырышы Кама Тамагы муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00
10:00 Әтнә муниципаль районы Советы утырышы Әтнә муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
11:00 Алексеевск муниципаль районы Советы утырышы Алексеевск муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
"Бердәм Россия" политзаводы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша. "Бердәм Россия" БСПнең ТТБ Башкарма комитеты Хәсәнов М.С.
14:00 Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы Татарстан Республикасы Конституция суды Глухова Л.Ю.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның "Швабе" генераль директоры Алексей Павлович Патрикеев белән очрашуы. ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы Зарипов Р.Х. Б.Р. Габдерәшитов
"Гамәли оптика дәүләт институты" фәнни-җитештерү берләшмәсе" АҖнең 60 еллыгына багышланган тантана. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы Зарипов Р.Х., Б.Р. Габдерәшитов
Россия Федерациясе эчке эшләр органнары хезмәткәре көненә багышланган тантана. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР буенча ЭЭМ Шәфыйгуллин А.Р., Габдерәшитов Б.Р.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе