ТР оештыру чаралары тәртибе

2017 елның 7 ноябре, сишәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
"ТР Хезмәт министрлыгының Республика ресурс үзәге" ДКУ Татарстан Республикасының 100 күренекле эшлекесен популярлаштыруга юнәлгән "Алардан тарих башланды" республика акциясе ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
К(И)ФУ "Авыл җирлекләре башлыклары эшчәнлегенең актуаль мәсьәләләре" программасы буенча Татарстан Республикасы муниципаль районнарының шәһәр һәм авыл җирлекләре башлыкларының квалификациясен арттыру К(И)ФУ Гарипов И.М., Белов А.Н.
2017 елгы Октябрь инкыйлабы көне Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшинның ММЧда котлавы
КФ(И)У Милли берләшмәләр һәм дини оешмалар белән хезмәттәшлек итүче затларның белемнәрен күтәрү КФ(И)У Терентьев А.М.
09:00 Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында брифинг Хәйруллин Э.Ф.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның "Шишеҗам" Төркия компаниясе генераль директоры Әхмәт Кырман белән очрашуы ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Россия-Мисыр эшлекле советы рәисе Михаил Петрович Орлов белән очрашуы ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы ТР ИҮА Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
10:00ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре вәкилләре белән түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында киңәшмә: гадәттән тыш хәлләр, коррупция күренешләре, сәламәтлек саклауны мәгълүматлаштыру, "Халык контроле" Татарстан Республикасы дәүләт мәгълүмат системасы, башкару дисциплинасына агымдагы анализ ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
11:00ТР Хезмәт министрлыгы Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ведомствосындагы учреждениеләр җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференцэлемтә режимында киңәшмә ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
Татарстан Республикасы Конституциясенең 25 еллыгына багышланган лекция. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра. ТР Дәүләт Советы Хәсәнов М.С.
13:00Чаллы шәһәре Кадетлар мәктәпләрендә һәм интернат мәктәпләрдә тәрбияләнүчеләр арасында юнармия отрядлары республика парады ТР Мәгариф министрлыгы Заманов Р.И.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның "УК «Группа ГМС" ҖЧҖ генераль директоры Артем Владимирович Молчанов белән очрашуы ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
14:00 Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнары һәм шәһәр округлары башлыклары аппаратлары Килькеева Р.Р.
14:00"Татмедиа" РА «Татар моңы» яшь башкаручыларның халыкара конкрсы" матбугат конференциясе (татарча) "Татмедиа" РА
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның "Россия - Ислам дөньясы" стратегик караш төркеме координаторы Вениамин Викторович Попов белән очрашуы Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
2017 елның III кварталы йомгаклары буенча Татарстан Республикасы территориясендә алкоголь һәм спиртлы продукция әйләнеше өлкәсендәге хәлләрне тикшереп тору советы утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Дәүләт алкоголь инспекциясе Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р., Мостафин А.Р.
19:00Г. Камал ис. ТДАТ М. Сәлимҗанов ис. театр сәнгате өлкәсендә республика бүләген тапшыру ТР Мәдәният министрлыгы Г.Р. Нигъмәтуллина

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе