ТР оештыру чаралары тәртибе

2017 елның 16 октябре, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
К(И)ФУ Татарстан Республикасы дәүләт хезмәткәрләренең һәм Татарстан Республикасында муниципаль хезмәткәрләрнең квалификацияләрен арттыру курслары К(И)ФУ Белов А.Н.
ТР гомуми белем оешмалары «Вместе ярче!» бөтенроссия дәресе ТР Мәгариф министрлыгы Заманов Р.И.
Европа Советы Җирле һәм төбәк хакимиятләре Конгрессының XXXIII сессиясе. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша. Гаврилов О.Е.
ТР балалар һәм яшүсмерләр өчен социаль приютлары "Балалар һәм яшүсмерләр өчен иң яхшы социаль приют тәрбиячесе" исеменә республика конкурсы ТР Хезмәт министрлыгы И.Ф. Бәдриев
Казан ш., Петербург ур., 40 "Иҗат һәи инновация" социаль программаларның республика конкурсы ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
ТР Хезмәт министрлыгы Эш бирүче көннәре, вакансияләр ярминкәләре ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның “Weichai Power” (Кытай) компаниясе генераль директоры ТАН Сюгуанг әфәнде белән очрашуы ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы «КАМАЗ» ГАҖ Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның "Стратегик эшләнмәләр үзәге" фонды советы рәисе Алексей Леонидович Кудрин белән очрашуы ТР Икътисад министрлыгы Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
11:00 Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы ТР Конституция суды Глухова Л.Ю.
11:00ТР Хезмәт министрлыгы Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ведомствосындагы учреждениеләр җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференцэлемтә режимында киңәшмә ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
14:00Казан шәһәре Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның "Татар радиосы" студиясендә булуы "Татмедиа" РА Терентьев А.М.
14:00"Татмедиа" РА "Синең файдага" хәйрия фонды ярдәме белән "Мәрхәмәтле Казан" проекты кысаларында Казан мәктәпләрендә аутизмлы балаларны укыту" матбугат конференциясе "Татмедиа" РА
15:00ТР Дәүләт Советы Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Дәүләт корылышы һәм җирле үзидарә комитеты утырышы ТР Дәүләт Советы Хәбибуллин А.Г.
«Татарстан Республикасы Инвестицион-венчур фонды» дәүләт коммерциячел булмаган оешмасының Күзәтүчеләр советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В. Песошин уздыра. ТР ИВФ Гайнетдинов Р.В.
"Бердәм Россия" партиясенең Иң югары советының киңәйтелгән утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. Терентьев А.М., Савельев И.Л., Огородников А.И.
16:30
16:30Идел буе физик культура, спорт һәм туризм дәүләт академиясе "Мәдәниятләр бизәге" республика этнодини фестивале ТР Мәдәният министрлыгы Г.Р. Нигъмәтуллина
17:00М. Сәлимҗанов ис. Актерлар йорты Татарстан Республикасының халык артисткасы Рәшидә Җиһаншинаның тууына 100 ел тулуга багышланган искә алу кичәсе ТР Мәдәният министрлыгы Г.Р. Нигъмәтуллина
17:00