ТР оештыру чаралары тәртибе

2017 елның 18 августы, җомга

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Аксубай штп Халыкка социаль хезмәт күрсәтүләрнең комплекслы үзәкләренең гаилә һәм балаларга социаль ярдәм бүлекчәләре эше буенча супервизияләр - күчмә киңәшмә уздыру Аксубай муниципаль районында «Нежность» үзәге Бәдриев И.Ф.
08:00"ЮХИ" ДБУ "Юл хәрәкәте иминлеге" дәүләт бюджет учреждениесе филиаллары белән видеоконференция режимында эшче киңәшмә "ЮХИ" ДБУ Кадыйров Р.Р.
10:00Менделеевск шәһәре Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкилнең Меделеевск муниципаль районында гражданнарны кабул итүе ТРда Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил Бәдриев И.Ф.
13:00ТРМК утырышлар залы (3 нче кат) "2017 елга социаль хезмәт күрсәтүләр җыелмасы белән гражданнарның аерым категорияләрен тәэмин итү чараларын оештыру һәм уздыру" видеоконференция режимында рсепублика киңәшмәсе. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыев уздыра. ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
14:00ТР буенча Россия ҖҮФХИ ФКУ ИК-10 Ирегеннән мәхрүм итү урынннарындагы затлар өчен түләүсез хокукый ярдәм көне ТРда Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил ТР буенча Россия ҖҮФХИ Бәдриев И.Ф.
15:00Татарстан халыклары дуслыгы йорты Татарстан Республикасында Милләтара һәм диниара мөнәсәбәтләр мәсьәләләре буенча ведомствоара эш төркеме утырышы Терентьев А.М., Секретариат В.Ш.
15:00ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы Татарстан Республикасының чит илләрдәге һәм Россия Федерациясе субъектларындагы вәкилләре белән видеоконференция режимында киңәшмә. ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы Насыйбуллин Н.Н.
16:00ТР Финанс министрлыгы Салым бурычларын түләттерү мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә ТР Финанс министрлыгы Гайнетдинов Р.В.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе