ТР оештыру чаралары тәртибе

2017 елның 14 августы, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Муниципаль районнардагы Халыкны хезмәт белән тәэмин итү үзәкләре Хезмәт бирүче көне, мини-ярминкәләр һәм вакансияләр ярминкәләре Бәдриев И.Ф.
ТР Хезмәт министрлыгы "Иҗтимагый инициатива - 2017" социаль проектлар республика бәйгесе "Аксубай муниципаль районында "Нежность" социаль хезмәт күрсәтүнең комплекслы үзәге Бәдриев И.Ф.
Әлмәт, Бөгелмә, Алабуга, Казан, Кукмара, Лениногорс, Чаллы шәһәрләре Хезмәт белән тәэмин итүчеләрнең хезмәтне саклау өлкәсендәге белемнәрен тикшерү, белем бирүне уздыру Бәдриев И.Ф.
Әлмәт, Бөгелмә, Казан, Кукмара, Лениногорск, Чаллы шәһәрләре "Хезмәт шартларын социаль бәяләү" программасы буенча Республика оешмаларының, хезмәт, эш белән тәэмин итү, социаль яклау, социаль хезмәт күрсәтү, мәгариф, сәламәтлек саклау һәм мәдәният учреждениеләре җитәкчеләрен һәм белгечләрен укыту Аксубай муниципаль районындагы «Нежность» үзәге Бәдриев И.Ф.
ТР муниципаль районнары Муниципаль районнарда хезмәтне саклау буенча Координацион советлар утырышы Аксубай муниципаль районындагы «Нежность» үзәге, ТР муниципаль районнары Бәдриев И.Ф.
09:00 Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре вәкилләре белән түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында киңәшмә: гадәттән тыш хәлләр, коррупция күренешләре, сәламәтлек саклауны мәгълүматлаштыру, "Халык контроле" Татарстан Республикасы дәүләт мәгълүмат системасы, башкару дисциплинасына агымдагы анализ ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
09:00 Тукай муниципаль районы Советы утырышы Тукай муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00 Зеленодольск муниципаль районы Советы утырышы Зеленодольск муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00Казан шәһәре, Казан Богородица монастыре Казан Изге Ана иконасы соборы төзелеше буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Дәүләт Киңәшчесе М.Ш.Шәймиев уздыра. "Яңарыш" республика фонды Глебов О.В.
11:00ТР Хезмәт министрлыгы Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ведомствосындагы учреждениеләр җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференцэлемтә режимында киңәшмә Аксубай муниципаль районындагы «Нежность» үзәге Бәдриев И.Ф.
14:00Мөслим муниципаль районы "Татарстан Республикасы мәгариф ситсемасының этномәдәни һәм тәрбияви мөмкинлекләре" темасына Татарстан Республикасы башкарма комитетлары җитәкчеләре өчен мәгариф һәм фән хезмәткәрләренең август киңәшмәсенең секция утырышы ТР Мәгариф министрлыгы Заманов Р.И.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе