ТР оештыру чаралары тәртибе

2017 елның 24 апреле, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Татарстан Республикасы «Георгиевская ленточка» халыкара акциясе ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
К(И)ФУ Татарстан Республикасы дәүләт хезмәткәрләренең һәм Татарстан Республикасында муниципаль хезмәткәрләрнең квалификацияләрен арттыру курслары К(И)ФУ Белов А.Н.
Казан шәһәре, Свияжск утрау-шәһәре Вьетнам туроператорлары өчен реклама-мәгълүмат туры Туризм буенча ТР Дәүләт комитеты Шакирова Г.Р.
Россия Федерациясе Федераль Собраниесе каршындагы Россия Федерациясе Закон чыгаручылар советы утырышы һәм Россия Федерациясе Закон чыгаручылар советы Президиумы утырышы.Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша. Гаврилов О.Е.
Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В.Песошинның Россия Федерациясе Хөкүмәте Рәисе урынбасары Дмитрий Олегович Рогозинның Татарстан республикасында булу программасы буенча эшләве ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы Фәсхиев Г.Н.
08:30"Рамада" кунакханәсе "Күчеш икътисады илләрендә энергетиканы җайга салу" Энегетиканы җайга салу органнарының төбәе ассоциациясенеж Халыкара укыту курсларын ачу. ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы ТР буенча ФМХИ Тарифлар буенча ТР дәүләт комитеты Фәсхиев Г.Н.
10:00Казан һәм Чаллы шәһәрләре Татарстан Республикасында урта гомуми белем укыту программалары буенча укучылар өчен бердәм дәүләт имтиханы рәвешендә вакытыннан алда дәүләт йомгак аттестациясен оештыру һәм уздыру (әдәбият, тарих, биология, физика) ТР Мәгариф министрлыгы Заманов Р.И.
10:00"Татмедиа" РА "Мин татарча сөйләшәм" халыкара акциясе турында матбугат конференциясе "Татмедиа" РА
11:00"Татмедиа" РА Туристлар сезоны - 2017 старты" матбугат конференциясе "Татмедиа" РА
11:00 Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы Татарстан Республикасы Конституция суды Волкова Ф.Р.
Дәүләт оборона заказын үтәү мәсьәләләре буенча киңәшмә. Рлссия Федерациясе Хөкүмәте Рәисе урынбасары Дмитрий Олегович Рогозинуздыра Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы Зарипов Р.Х., Габедрәшитов Б.Р.
15:00 Зеленодольск муниципаль районы Советы утырышы Зеленодольск муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
16:30
17:00Идел буе физик культура, спорт һәм туризм дәүләт академиясе «Физик культуры һәм спорт – табибның икенче һөнәре» Россия Федерациясе медицина һәм фармацевтика югары уку йортлары студентларның VI фестивален ачу тантанасы ТР Мәгариф министрлыгы Заманов Р.И.
18:00Муса Җәлил исемендәге Татар дәүләт академия опера һәм балет театры "Ветеранга билет" гомуммәктәп шәһәр проектын гамәлгә ашыру кысаларында "Шагыйрь мәхәббәте" спектаклен күрсәтү ТР Мәдәният министрлыгы Г.Р. Нигъмәтуллина

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе