ТР оештыру чаралары тәртибе

2017 елның 23 феврале, пәнҗешәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов җитәкчелегендәге Татарстан Республикасы делегациясенең Кытай Халык Республикасына визиты ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы ТР ИҮА Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
«Оргсинтез» бассейны Ирләр командалары арасында су полосы буенча Россия чемпионаты. Суперлига. «Синтез» СК (Казан) – «Штурм 2002» СК Мәскәү өлкәсе Россия Су полосы федерациясе Шакирова Г.Р.
09:00«Регина» КК, пос. Петровский Технология буенча 2016/2017 уку елында мәктәп укучыларының бөтенроссия олимпиадасының төбәк этабын һәм республика олимпиадасының йомгаклау этабын ябу ТР Мәгариф министрлыгы Заманов Р.И.
09:00«Дуслык» МИҮ Туган телдә укучылар арасында рус әдәбияты буенча 2016/2017 уку елында республика олимпиадасының йомгаклау этабын ябу ТР Мәгариф министрлыгы Заманов Р.И.
10:00Казан, Җиңү паркы Ватанны саклаучылар көненә багышлап, Мәңгелек утка чәчәкләр салу тантанасы ТР Хезмәт министрлыгы Казан шәһәре Башкарма комитеты И.Ф. Бәдриев
13:00«Ракета» стадионы Ирләр командалары арасында туплы хоккей буенча Россия чемпионаты. «Динамо-Казан» ХК (Казан) – «Уральский трубник» ХК (Первоуральск) Россия Туплы хоккей федерациясе Шакирова Г.Р.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе