ТР оештыру чаралары тәртибе

2017 елның 21 феврале, сишәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Пермь шәһәре, "Пермь ярминкәсе" күргәзмә үзәге Татарстан Республикасы вәкилләренең халык һөнәрләренең һәм кул эше авторлык эшләнмәләренең XI төбәкара ярминкә-фестивалендә катнашулары ТР Мәдәният министрлыгы Г.Р. Нигъмәтуллина
07:30ТРМК утырышлар залы (9 нчы кат) Татарстан Республикасы территориясендә алкоголь һәм спиртлы продукция әйләнеше өлкәсендәге хәлләрне тикшереп тору советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыев уздыра. ТР Дәүләт алкоголь инспекциясе Мостафин А.Р.
08:00Әлмәт шәһәре, "Нефтьче" МС "Татарстан Республикасында тәрбия һәм мәктәпкәчә белемнең актуаль мәсьәләләре" темасына Татарстан Республикасы Мәгариф һәм фән министрлыгы коллегиясе ТР Мәгариф министрлыгы Заманов Р.И.
09:00Иннополис шәһәре Идел буе федераль округына керүче Россия Федерациясе субъектлары прокурорлары катнашында 2016 елдагы эшкә йомгак ясау буенча киңәшмә. Россия Федерациясе Генераль прокуроры урынбасары Сергей Петрович Зайцев уздыра. ТР Прокуратурасы Кадыйров Р.Р.
09:00Казан шәһәре, «Дуслык» ББҮ Туган телендә укучылар арасында рус теле буенча 2016/2017 уку елында мәктәп укучыларының республика олимпиадасын ябу ТР Мәгариф министрлыгы Заманов Р.И.
Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиковның Азнакай муниципаль районына эш сәфәре. 2016 елда социаль-икътисадый үсеш йомгаклары һәм 2017 елга бурычлар буенча муниципаль район Советы утырышында катнашу. Азнакай муниципаль районы Советы Гарипов И.М., Гәрәев Р.Р.
10:00 Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында брифинг Хәйруллин Э.Ф.
10:00 Гражданнар Л.И. Новоселова, П.П. Гуров, Т.А. Миронова шикаятьләре буенча эшне тыңлау ТР Конституция суды Волкова Ф.Р.
10:00 2016 елда социаль-икътисадый үсеш йомгаклары һәм 2017 елга бурычлар буенча Кайбыч муниципаль район Советы утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе урынбасары Ю.З. Камалтынов катнаша. Кайбыч муниципаль район Советы Гарипов И.М.
10:00Кама Тамагы муниципаль районы 2016 елда социаль-икътисадый үсеш йомгаклары һәм 2017 елга бурычлар буенча Кама Тамагы муниципаль районы Советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары-Татарстан Республикасы авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министры Марат Әхмәтов катнаша. Кама Тамагы муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
11:00"Татмедиа" РА «Татар терминологиясе актуальлеге» темасына матбугат конференциясе "Татмедиа" РА
11:00 2016 елда социаль-икътисадый үсеш йомгаклары һәм 2017 елга бурычлар буенча Теләче муниципаль районы Советы утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Аппараты Җитәкчесе Ә.Ә. Сәфәров катнаша. Теләче муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиковның Зәй муниципаль районына эш сәфәре. 2016 елда социаль-икътисадый үсеш йомгаклары һәм 2017 елга бурычлар буенча муниципаль район Советы утырышында катнашу. Зәй муниципаль районы Советы Гарипов И.М., Гәрәев Р.Р.
14:00ТР Мәдәният министрлыгы 2016 елда керемнәр, чыгымнар, мөлкәт һәм мөлкәти характердагы йөкләмләр турында белешмәләр бирү мәсьәләләре буенча коррупцион һәм башка хокук бозуларны профилактикалау өчен җаваплы затлар белән видеоконференцэлемтә режимында киңәшмә Бәдретдинов М.С.
14:00 Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнары һәм шәһәр округлары башлыклары аппаратлары Килькеева Р.Р.
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшинның Әгерҗе муниципаль районына эш сәфәре. 2016 елда социаль-икътисадый үсеш йомгаклары һәм 2017 елга бурычлар буенча муниципаль район Советы утырышында катнашу. Әгерҗе муниципаль районы Советы Хәсәнов М.С.
14:00Чүпрәле муниципаль районы 2016 елда социаль-икътисадый үсеш йомгаклары һәм 2017 елга бурычлар буенча Чүпрәле муниципаль районы Советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары-Татарстан Республикасы авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министры Марат Әхмәтов катнаша. Чүпрәле муниципаль районы Советы Гарипов И.М.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе