ТР оештыру чаралары тәртибе

2017 елның 17 гыйнвары, сишәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
10:00«Республика олимпиада үзәге» ДАУ Рус теле буенча 2016/2017 уку елында мәктәп укучыларының бөтенроссия олимпиадасы составына кертелгән фәннәр буенча бөтенроссия олимпиадасының һәм республика олимпиадасының төбәк этабы ТР Мәгариф министрлыгы Заманов Р.И.
Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиковның Казан шәһәрендә Иран Ислам Республикасы Генераль Консуллыгы җитәкчесе вазыйфасын башкаручы Алибәман Эгбали Зарч белән очрашуы Насыйбуллин Н.Н.
10:00 Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында брифинг Хәйруллин Э.Ф.
14:00 Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарщсе органннарында бердәм кабул итү көне ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнары һәм шәһәр округлары башлыклары аппаратлары
Казан шәһәре җылылык челтәрләрендә ышанычлылыкны арттыру һәм югалтуларны киметү мәсьәләсе буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра. ТР Төзелеш министрлыгы Сибгатуллин И.Н.
14:00 Сноуборд буенча Россия чемпионаты Россия Сноуборд федерациясе Шакирова Г.Р.
14:00Болгар дәүләт тарих-архитектура музей-тыюлыгының болгар инсанияте музее "Борынгы Болгар шәһәре" күргәзмәсен ачу ТР Мәдәният министрлыгы Нигъмәтуллина Г.Р.
16:00 Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы ТР Конституция суды Волкова Ф.Р.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе